Mesajlaşma uygulaması Wire 21 milyon dolar topladı

0

Mesajlaşma uygulaması Wire

Kurumsal müşterilere odaklanan mesajlaşma uygulaması Wire 21 milyon dolar topladı. Wire, Gartner gibi devlerin tanıdığı uygulama haline geldi.

Uçtan uca şifreli mesajlaşma uygulaması Wire

Uçtan uca şifreli mesajlaşma uygulaması ve hizmeti olan Wire, UVC İş Ortakları tarafından yönetilen 21 milyon dolarlık B Serisi finansman turu topladı. Şirketin birkaç yıl önce belirttiği gibi, kurumsal pazara her zamankinden daha fazla odaklanıyor.

Wire bir tüketici uygulaması olarak yola çıkarken, diğer mesajlaşma uygulamaları gibi yüz milyonlarca müşteriye ulaşamadı. Ancak bu durum, Wire’ın kötü ve yetersiz bir ürün olduğu anlamına gelmez.

Uygulama metin mesajlarını, fotoğrafları, videoları ve sesli mesajları kullanarak diğer insanlarla güvenli bir şekilde konuşmaya olanak tanıyor. Ayrıca bir video görüşmesi başlatılabiliyor ve diğer kullanıcılarla dosya gönderilebiliyor. Bununla birlikte Wire, bire bir görüşmeleri sohbet odalarını da destekliyor.

Wire CEO’su Morten Brogger, bundan 3 yıl önce sıfır gelir ve sıfır kullanıcıya sahipken bugün Gartner gibi devlerin tanıdığı kurumsal marka olduklarını söylüyor. Geçen yıl müşteri sayısını yüzde 50 artırmayı başaran Wire 1.800 kullanıcı sayısına ulaştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>