Mi Notebook 14 için yeni versiyon geliyor

0

Mi Notebook 14

Xiaomi Mi Notebook 14 için yeni versiyon çıkaracak. Mi Notebook 14’ün yeni versiyonu ile teknik özelliklerde iyileştirmeler sağlanacak.

Mi Notebook 14 yeni versiyonu nasıl olacak?

Elektronik sektörünün dev isimleri arasında yer alan Xiaomi, Mi Notebook 14 ile büyük ses getirmişti. Bunun için Xiaomi, yeni versiyonunu da çıkarmayı hedefliyor.

2019 yazında piyasaya sürülen Mi Notebook 14 ve Mi Notebook 14 Horizon Edition için Intel 10. Nesil Core i5 ve i7 işlemciler temel alınıyordu. Yeni nesil Mi Notebook 14, 14 inçi ve 1080p LCD ekran ve QWERT klavye ile gelecek. Ayrıca Mi Notebook 14’te 8 GB RAM de yer alacak.

Yeni bilgisayarda 256 GB kapasitede SSD depolama birimi yer alacak. Ayrıca cihaz sadece 1.5 kg ağırlığı ile taşıma kolaylığı da sağlayacak. Intel Core i3 işlemciyle piyasaya sürülecek yeni nesil Mi Notebook 14 için çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak bilgisayarın satış fiyatı 470 dolar olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>