Microsoft Clear Software’i satın aldı

0

Microsoft Clear Software

Microsoft Clear Software’i satın aldığını duyurdu. Bu satın alım, Microsoft, SAP ve Oracle entegrasyonu için gerçekleşti.

Microsoft Clear Software’i satın aldığını bildirdi

Microsoft, SAP ve Oracle bağlanabilirliğine önem veren bir entegrasyon ve iş süreci ürünleri sağlayıcısı olan Clear Software’i satın aldı. Microsoft, Clear Software satın alımı için ödenen bedeli ise açıklamadı.

Microsoft yetkilileri, Clear Software’in API erişimi ve arka uç sistem bilgisinin, Power Platform ile dış kayıt sistemleri arasındaki entegrasyonu güçlendireceğine inandıklarını söyledi. Clear Software’in ürünleri, SAP ve Oracle için önceden oluşturulmuş 100’den fazla soyutlama sunar ve her kuruluşun ihtiyaçları için özelleştirilebilir.

Yetkililer, Microsoft’un Clear Software teknolojisini daha sonraki bir tarihte ürün grubuna nasıl dahil etmeyi planladığına ilişkin ayrıntıları sağlayacağını söyledi.

Clear Software, ERP uygulama uzmanlığına sahip eski Deloitte ve Accenture danışmanları tarafından kurulmuştu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>