Microsoft Defender ön izleme sürümü yayınlandı

0

Microsoft Defender ön izleme

Merakla beklenen Microsoft Defender ön izleme sürümü, Google Play Store’da yayınlandı. İsteyen kullanıcılar, Microsoft Defender’ı ön izleme olarak indirebilecek.

Microsoft Defender ön izleme sürümü

Microsoft, yazılım ve uygulama tarafında sürekli iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Son olarak Google Play Store tarafında önemli bir yeniliğe gidildi.

Merakle beklenen Microsoft Defender’ın ön izlemesi, Play Store’da yayınlandı. Microsoft Defender’ın mobil yani Android ve iOS tarafında yenilikler geldi. Yayınlanan yeni ön izleme, kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunuldu. Ancak bu ücretsiz kullanım imkanı, yalnızca Microsoft 365 E5 lisanslı olan kurulumlar için geçerli durumda.

Play Store’da Microsoft Defender için yer alan açıklamada, siber güvenlik tehditlerinin korunmasına yardımcı olunduğu, tehditleri tespit etmede ve araştırmada önemli bir rol oynayan platform olduğu açıklamaları yer aldı.

İstenmeyen APK’lar için uyarı verilmesi, kötü amacı web sitelerini engellemesi gibi özellikler Microsoft Defender’ı kullanıcılar için güvenilir hale getiriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>