Microsoft Dynamics CRM Online Türkiye’de

0

Microsoft, pazarlama, sosyal dinleme ve müşteri hizmetlerine dair yeni özelliklerin dahil olduğu Microsoft Dynamics CRM Online bahar güncellemesinin Türkiye öncelikli olmak üzere 54 pazarda ve 42 dilde kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Yeni güncellemeyle pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerine yönelik yeteneklerin Microsoft Office 365, Yammer, Lync, Skype, SharePoint ve Power BI for Office 365 gibi Microsoft’un popüler verimlilik uygulamalarıyla kesintisiz entegrasyonu sağlanıyor. Böylece şirketlerin güncel müşteri talep ve ihtiyaçlarına hızla uyum sağlaması ve cevap vermesi kolaylaşıyor.

Microsoft, ayrıca pazarlama odaklı Microsoft Dynamics Marketing ve sosyal dinleme odaklı Microsoft Social Listening eklentilerinin yanı sıra, Microsoft Dynamics CRM’e eklenen güncellemelerle Unified Service Desk eklentisinin de duyurusunu gerçekleştirdi.

Hem Verimli, Hem Güvenli

Microsoft Dynamics CRM Online’ın Microsoft’un bulut üzerinde sunduğu ürün ve hizmetleri verimlilikle buluşturan benzersiz bir ürün olduğunu ifade eden Microsoft Türkiye Kurumsal İş Çözümleri Direktörü Ozan Öncel, “Bulut üzerinde gerçekleştirdiğimiz inovasyonlarla ve sunduğumuz hizmetlerle, şirketlerin müşterilerin sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerine çok daha hızlı uyum sağlama fırsatı sunuyoruz” dedi.

Türkiye’ye Öncelik Tanındı

Microsoft, Microsoft Dynamics CRM Online çözümünü pazara sunarken Türkiye’ye öncelik verdi ve ilk pazara sunulacak ülke olarak Türkiye’yi belirledi. Ürün, Türkiye’nin ardından Haziran ayı içinde Avrupa, Asya Pasifik ve Güney Amerika’daki pazarlarda yaygınlaşmaya devam edecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>