Microsoft Exchange Server ile küçük işletmeleri hedefliyor

0

Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server ile KOBİ’leri koruma altına alıyor. Microsoft, sıfır gün saldırılarını engellemek için Exchange Server savunma aracı sağlıyor.

Microsoft Exchange Server işletmeleri koruyor

Microsoft, büyük ölçekli şirketler kadar küçük ve orta ölçekli şirketlere de destek sağlıyor. Bu destekler arasında Exchange Server aracı, güvenlik önlemleriyle ön plana çıkıyor.

Tek tıklamayla kullanılabilen araç, temelde küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından dağıtılan savunmasız şirket içi Exchange sunucularını korumaya yönelik bir geçici önlem olarak tasarlanmış.

Microsoft Güvenlik Araştırma Merkezi, şirket içi Exchange Sunucusunun hem mevcut hem de destek dışı sürümlerini kullanan müşterilerin ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtiyor. Basit, kullanımı kolay, otomatikleştirilmiş bir çözüme ihtiyaca cevap verdiklerini vurguluyor.

Microsoft bu çözümüyle özellikle de BT personeli bulunmayan müşterileri hedefledikleri belirtiyor.

Microsoft bu çözümünün gerçek anlamda tam bir koruma sağlamadığını, ancak müdahale sürecine kadar destek verdiğini söylüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>