Microsoft iOS için gider izleyici geliştiriyor

0

Microsoft iOS

Microsoft iOS cihazlar için gider izleyici Spend uygulamasını test ediyor. Microsoft, iOS kullanıcılarının giderlerini takip etmesini kolaylaştıracak.

Microsoft iOS için Spend uygulamasını test ediyor

Mobil Veri Laboratuarları’nda MileIQ geliştirilen Spend uygulaması, iOS kullanıcılarının hayatını daha kolay hale getirecek. Spend, kullanıcıların iş ve/veya kişisel harcamalarını, vergilerini takip etmelerini sağlayacak. Harcamalar hakkında kullanıcılar e-tablo veya PDF ile haftalık/aylık olarak bilgilendirilecek. Şu anda test aşamasında olan uygulama iPhone’lar, iPad’ler ve iPod cihazlarda çalışabilecek. Uygulamanın çalışabilmesi için cihazın iOS 10.0 ve üzeri olması gerekecek.

Spend, şu anda Microsoft Garage uygulaması olarak duruyor. Microsoft Garage uygulamaları, Microsoft’un kararı ile ticarileştirilebiliyor veya iptal edilebiliyor. Bu aşamada kullanıcıların geri bildirimleri ile karar alınıyor. Dolayısıyla Spend uygulamasının ticarileşip ticarileşmeyeceği henüz bilinmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>