Microsoft IoT in Action konferansını iptal etti

0

Microsoft IoT in Action

Büyük bir merakla beklenen Microsoft IoT in Action konferansı iptal edildi. Microsoft, konferansın korona virüsü salgını nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.

Microsoft IoT in Action korona nedeniyle iptal oldu

Tüm dünyada büyük bir endişeye neden olan korona virüsü salgını, teknoloji şirketlerinin faaliyetlerini doğrudan olumsuz bir şekilde etkiledi. Merakla beklenen birçok konferans ve etkinlik, salgın nedeniyle iptal edildi.

Microsoft tarafından düzenlenecek olan IoT in Action konferansı da bu etkinlikler arasında yer aldı. Microsoft yaptığı açıklamada özür dileyerek konferansın iptal edildiğini duyurdu.

5 Mart’ta Melbourne’de yapılması planlanan etkinliğin iptal edilmek zorunda kalındığı ve bu durumdan dolayı Microsoft’un özür dilediği açıklandı.

Aslında Microsoft’un bu kararı tek başına almadığını söyleyebiliriz. Konferansa katılması beklenen birçok iş ortağının, korona virüsü salgını nedeniyle bu karardan vazgeçmesi Microsoft’un da konferansı iptal etmesini zorunlu hale getirdi. Etkileri halen devam eden korona virüsü salgını nedeniyle, 2020 yılının teknoloji dünyası için pek de iyi geçmeyeceğini söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>