Microsoft klavyeleri satışa çıkıyor

0

Microsoft klavyeleri

Yeni Microsoft klavyeleri artık satışa çıkıyor. Bu yeni klavyelerde hem tasarım hem de yeni tuşlarla bir takım yenilikler sunuluyor.

Microsoft klavyeleri 15 Ekim’de satışta

Microsoft, yazılım ve servis konusunda sunduğu hizmetin yanı sıra birçok donanım ürününe de sahip. Microsoft’un özellikle kullanıcı dostu ola klavye ve Mouse modelleri, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Bir süredir tekrar eden özelliklerin ötesine geçmek isteyen Microsoft, klavyelerinde bu kez önemli değişikliğe gidiyor. 15 Ekim’de satışa çıkacak olan yeni klavyelerde Office ve Emoji tuşları yer alacak.

Kullanıcılar, emoji tuşuna bastığında Microsoft’a gömülü halde gelen emojiler kullanıcılara listelenecek. Böylelikle istenilen şekilde seçilip emoji gönderimi yapılabilecek. Office tuşuna basıldığında ise O, T, W, X, P, D, N, Y ve L tuşları kullanılacak Outlook ve Powerpoint gibi Office programlarına kolaylıkla erişim sağlanabilecek.

Ergonomik tasarıma sahip olan Microsoft klavyesinin 59.99 dolar, Bluetooth bağlantılı küçük klavyenin ise 49.99 dolara satışa çıkacağı belirtiliyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>