Microsoft, Lumia alanlara 1 TB alan veriyor

2

Microsoft_Lumia535Microsoft’un Turkcell ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya yalnızca son kullanıcıların değil, işiyle kişisel yaşamını birleştirenlere de fayda sağlayacağa benziyor.

Kampanya kapsamında Turkcell müşterileri, Microsoft Lumia 535 aldıklarında tarifeye ek bir ücretle HOMETECH PROTAB 7 ya da HP STREAM 7 tablete avantajlı şekilde sahip olabiliyor. Kampanyadan yararlananlara ayrıca 1 ay boyunca 1 GB’lık Turkcell Turbo internet paketi de hediye ediliyor.

Microsoft Türkiye Mobil Cihazlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sertaç Şener, 20 Nisan 2015’e kadar sürecek kampanyayla ilgili olarak şu açıklamayı paylaştı: “İlk Microsoft markalı cihazımız olan Microsoft Lumia 535’i tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 24 Şubat 2015 tarihinde Turkcell’de başlayan Microsoft Lumia 535 kampanyamız, tüketicilerimize Microsoft ve Windows deneyimini en iyi şekilde yaşatabilmek için güçlü fayda ve tekliflerle birlikte geliyor. Windows ekosisteminin kolaylıklarını tüketicilerimize Lumia 535’in yanında sunduğumuz 2 farklı Windows tablet alternatifi ve Microsoft servisleriyle yaşatacağız. En güncel Microsoft Office uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access) ve 1 TB OneDrive depolama alanını da Microsoft Lumia 535 kampanyamızla tüketicilerimize sunulacak.”

Yorumlar

  1. Kampanya 1 tb lık alan acaba ömür boyu mu yoksa sınırlı bir paket mi?

  2. Merhaba,

    Konuyla ilgili tüm detayları Turkcell’den öğrenebilirsiniz. Yapılan basın duyurusunda istediğiniz detay belirtilmemiş.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>