Techinside Google News
Techinside Google News

Microsoft, Lumia alanlara 1 TB alan veriyor

Lumia serisinin ilk Microsoft markalı üyesi olan Microsoft Lumia 535, düzenlenen kampanyayla tablet ve 1 TB OneDrive depolama alanıyla birlikte sunuluyor.

Microsoft_Lumia535Microsoft’un Turkcell ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya yalnızca son kullanıcıların değil, işiyle kişisel yaşamını birleştirenlere de fayda sağlayacağa benziyor.

Kampanya kapsamında Turkcell müşterileri, Microsoft Lumia 535 aldıklarında tarifeye ek bir ücretle HOMETECH PROTAB 7 ya da HP STREAM 7 tablete avantajlı şekilde sahip olabiliyor. Kampanyadan yararlananlara ayrıca 1 ay boyunca 1 GB’lık Turkcell Turbo internet paketi de hediye ediliyor.

- Advertisement -

Microsoft Türkiye Mobil Cihazlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sertaç Şener, 20 Nisan 2015’e kadar sürecek kampanyayla ilgili olarak şu açıklamayı paylaştı: “İlk Microsoft markalı cihazımız olan Microsoft Lumia 535’i tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 24 Şubat 2015 tarihinde Turkcell’de başlayan Microsoft Lumia 535 kampanyamız, tüketicilerimize Microsoft ve Windows deneyimini en iyi şekilde yaşatabilmek için güçlü fayda ve tekliflerle birlikte geliyor. Windows ekosisteminin kolaylıklarını tüketicilerimize Lumia 535’in yanında sunduğumuz 2 farklı Windows tablet alternatifi ve Microsoft servisleriyle yaşatacağız. En güncel Microsoft Office uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access) ve 1 TB OneDrive depolama alanını da Microsoft Lumia 535 kampanyamızla tüketicilerimize sunulacak.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir