Microsoft Office güncelleme aldı

0

Microsoft Office güncelleme

Windows, Microsoft Office için güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncellemede özellikle Office programlarının ikonları değişti.

Windows’tan yeni hamle: Microsoft Office güncelleme aldı

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Office programlarının ikonlarında değişikliğe gideceğini duyurmuştu. Office Insider kapsamında yayınlanan güncellemeyle Word, Excel gibi programların ikonları yenilendi. Microsoft tarafından yapılan açıklamada, henüz tüm programlarda ikon güncellemesinin yapılmadığı, ilerleyen süreçte güncellemenin tamamlanacağı belirtildi.

Yayınlanan güncellemede özellikle Word tarafında önemli bir değişikliğe gidildi. Eş yazar ekleme özelliğine kavuşan Word ile kullanıcılar bir dosya üzerinde ortak çalışma imkanına sahip oldu. Makro dosyalar da dahil olmak üzere OneDrive üzerinde depolanan ‘.docm’ uzantılı dosyalarda ortak görüntüleme ve düzenleme yapılabilecek. Ancak bu özelliğin henüz otomatik kayıt ile gerçek zamanlı olarak çalışmayacağı belirtildi. Halen test aşamasında olan özellik, birkaç hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>