Microsoft Outlook asistan gibi çalışacak

0

Microsoft Outlook asistan

Yeni özelliklerle birlikte artık Microsoft Outlook asistan gibi çalışacak. Bu özelliklerle Outlook kullanıcılara önemli kolaylıklar sağlayacak.

Microsoft Outlook asistan görevi görecek

Gmail’in ardından en yaygın kullanılan mail platformları arasında yer alan Outlook, özellikle de kurumsal ölçekte önemli bir kullanıcı kitlesine sahip. Yapılan iyileştirmelerle Outlook daha iyi hale geliyor.

Öne çıkan en önemli yeni özellikler arasında kolay kurulum yer alıyor. Örneğin bilgisayardan Outlook hesabınıza giriş yaptığınızda, çıkan QR kodu tarayarak mobil cihazınızdan da hesabınızı aktif hale getirebiliyorsunuz.

Kullanım kolaylığına da odaklanan Microsoft, Outlook’un asistan gibi görev yapmasını da sağlayacak. Yeni özellikle birlikte Outlook, kullanıcılara otomatik yanıt önerilerinde bulunuyor. İstediğinizde bu önerileri tek dokunuşla reddebiliyor, ihtiyacınız olduğunda yeniden aktif edebiliyorsunuz. Bu sayede kullanıcıların maillere cevap verme süresinde önemli bir kısalma sağlanıyor.

Bildirimlerde de özelleştirmeye giden Outlook, kullanıcılara bildirim üzerinden cevap verme imkanı sağlıyor. Yerleşik asistan için de çalışmalarında devam eden Microsoft, ilerleyen süreçte kullanıcıların Teams üzerinden ekip üyelerine ulaşabilmelerini ve Outlook’u daha hızlı kullanabilmelerini sağlayacak. Ayrıca hava durumu bilgisiyle de kullanıcılar o gün hakkında bilgilendirilmiş olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>