Microsoft Seeing AI için Türkçe desteği ekledi

0

Microsoft Seeing AI

Görme engelliler için geliştirilen Microsoft Seeing AI, kullanıcıların hayatını kolaylaştırma devam ediyor. Seeing AI için artık Türkçe desteği de geldi.

Microsoft Seeing AI Türkçe desteği

Yenilikçi projelerle teknolojiye yön veren ve hayatı kolaylaştıran Microsoft, bir süre önce Seeing AI isimli uygulamasını duyurmuştu. Microsoft, Seeing AI için kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmaya devam ediyor.

Son olarak Seeing AI için Türkçe dil desteği de yayınlandı. Ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulamayla ülkemizdeki kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlanacak. iOS platformunda kullanılabilen Seeing AI, yeni dil desteğiyle birlikte çok daha kolay kullanılabilir hale geliyor.

Kullanıcıların herhangi bir ödeme yapmasına gerek kalmayan uygulama, kullanıcının telefonunda resmi olan kişileri otomatik olarak tanıyabiliyor. Ayrıca tanımadığı kişiler için yaş, cinsiyet ve ırk gibi farklı tahminlerde bulunabiliyor. Metin okuma ve renk tanıma gibi özellikleriyle uygulama, görme engelli kişilerin günlük hayatını çok daha kolay hale getiriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>