Microsoft Stream için yeni versiyon duyuruldu

0

Microsoft Stream

Kurumsal müşterilere sunulan Microsoft Stream için yeni versiyon duyuruldu. Video paylaşım hizmeti, yenilenen versiyonuyla daha kullanıcı dostu oldu.

Microsoft Stream yenilendi

Microsoft, kurumsal müşterilerine Stream isimli video paylaşım uygulaması sunuyor. Daha önce Office 365 kapsamında olan Stream, artık Microsoft 365’e entegre bir şekilde sunulacak. Kurumsal müşteriler Stream ile tıpkı bir Office belgesi oluşturur gibi videolar oluşturabilecek ve bu videoları paylaşabilecek.

SharePoint üzerinden paylaşım sayesinde Stream, çok daha işlevsel bir kullanım imkanı sağlıyor. İşlemlerin daha sorunsuz şekilde yapılabilmesi, videoların yüksek çözünürlüklü ve uyarlanabilir kalitede olması da Stream’in öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Microsoft, Stream ile kurumsal kullanıcılara hazır şablonlar da sunacak. Böylelikle kullanıcıların video hazırlama süreci daha kolay ve hızlı bir hale geliyor. Bu hazır şablonlar, SharePoint üzerinde yer alacak. Ayrıca Android ve iOS sürümlerinde videolar çekmek ve paylaşmak da mümkün oluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>