Microsoft Surface Pro 5 geliyor

0

İş dünyasının büyük ilgi gösterdiği Microsoft Surface Pro tabletlerinin beşincisi hakkında önemli detaylar medyaya sızdı.

2017’nin ilk çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen Microsoft tabletinde Ultra HD ekran, ve magnetik bir stylus bulunacak. Yeni cihaz Pegatron Teknolojisi ile üretilecek.

Surface Phone nihayet geliyor mu?

Medyaya sızan bilgiler arasında, ayrıca bir Surface Phone’un da bu yıl piyasaya çıkabileceğini gösteriyor. Microsoft geçtiğimiz yıl telefon üretimini keseceğini ve sadece üst seviye telefonların üretimiyle ilgileneceğini açıklamıştı. Surface Phone’un da, Microsoft’un üst seviyeye hitap eden, özellikle iş dünyasında büyük ilgi görmesi beklenen gelişkin bir telefon olması bekleniyor.

Microsoft ayrıca Qualcomm işlemcileri ile tablet ve mobil cihazlar üreteceğine dair daha önce açıklama yapmıştı. Bu cihazların ayrıca masa üstü Windows 10 uygulamalarını çalıştıracağının da altını çizmişti. Surface Pro 5’in ve Surface Phone’un da Qualcomm işlemcileri ile üretilmesi ihtimali bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>