Microsoft Teams oyunlar için test yapıyor

0

Microsoft Teams oyunlar

Microsoft, Microsoft Teams toplantı ve işbirliği platformuna Solitaire gibi Gündelik Oyunlar kataloğundan oyunlar getiriyor olabilir.

Teams, Teams ile entegre gündelik oyunlarla yakında eğlence odaklı bir sosyal seçenek kazanabilecek milyonlarca Office kullanıcısı için görüntülü toplantılar ve sohbet için önemli bir uygulama haline geldi. Teams için oyunlar fikri, Microsoft’un birlikte modu, arka plan sahneleri ,  yankı giderme ve kesinti önleme özellikleri ve arka plan gürültü önleme ve müzik algılama gibi son birkaç yılda sunduğu çok sayıda daha ciddi grup toplantısı geliştirmesini takip ediyor . Bu iyileştirmelerin Teams toplantılarını daha katlanılabilir hale getirmeyi amaçladığı yerlerde, Microsoft’un şu anki odak noktası Teams’i hibrit çalışma ve ofise dönüş için şekillendirmek oldu.

Microsoft, Teams’deki eski Casual Games serisindeki oyunları test etmeye başladı. Çoğu önceden Windows ile birlikte gelen Basit Eğlence Oyunları, Solitaire, Mayın Tarlası, Sudoku, Treasure Hunt ve Wordament’i içeriyor.

Microsoft’un Teams için test ettiği oyunlar Microsoft Casual Games ile sınırlı. Microsoft’un ayrıca metaverse planlarının bir parçası olarak Teams Casual Games entegrasyonunu araştırdığı bildiriliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>