Microsoft telefonunuz uygulaması yeni özellikler kazandı

0

Microsoft telefonunuz uygulaması

Microsoft telefonunuz uygulaması ile kullanıcılara birçok kolaylık sağlıyor. Yeni özelliklerle, bilgisayardan telefon yönetimi artık daha kolay olacak.

Microsoft telefonunuz uygulaması ile müzik kontrolü

Artık kullandığımız cihaz sayısında yaşanan artışla, cihazlar arasında daha fazla geçiş yapmak zorunda kalıyoruz. Microsoft bu konuda uygulama odaklı çözüm sunuyor

Microsoft’un telefonunuz uygulaması, bilgisayardan telefonun kontrolünü sağlıyor. Windows 10 1.20051.93.0 ve Android’de 1.20051.113.0 sürümlerine sahip kullanıcılar tarafından kullanılabilen bu uygulama için yeni güncellemeler yapıldı. Kullanıcılar yeni güncelleme ile bilgisayarlarındaki iş akışlarını bozmadan telefonlarını kontrol edebiliyorlar.

Yayınlanan yeni güncellemeyle telefonun müzik oynatıcısı bilgisayarda kontrol edilebiliyor. Bu sayede kullanıcıların dikkatinin dağılmaması sağlanıyor. Örneğin, Spotify ile müzik dinleyen kullanıcı, bilgisayarı aracılığıyla SoundCloud’a geçiş yapabiliyor. Ayrıca yeni güncellemeyle uygulama, telefondaki dosya bilgilerine de erişebiliyor. Yeni güncellemeyle gelmesi beklenen YouTube Video ve Audible entegrasyonu, bu güncellemeyle de henüz gelmiş değil.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>