Microsoft ücretsiz site oluşturma hizmeti verecek

0

Microsoft ücretsiz site

Microsoft ücretsiz site oluşturma hizmeti ile küçük işletmelere destek verecek. Bu hizmetle, çok hızlı ve kolay şekilde site açılabilecek.

Microsoft ücretsiz site hizmeti: Digital Marketing Center

İnternet sitesi, günümüzde her işletme için olmazla olmazlar arasında yer alıyor. İşletmelerin dijitalleşme sürecinde, Microsoft ücretsiz hizmet sunacak.

Aslında Microsoft, bu alanda Facebook ve Wordperess’e rakip olacak diyebiliriz. Digital Marketing Center isimli yeni hizmet, özellikle de küçük işletmelerin tamamen ücretsiz bir şekilde web sitesi açmasını sağlayacak.

Microsoft’un verilerine göre alışveriş yapan kullanıcıların yüzde 80’i, alışveriş öncesi işletmelerin web sitesini kontrol ediliyor. Bununla birlikte küçük işletmelerin yüzde 36’sı web sitesine sahip değil. Bu da işletmelerin dijitalde satış yapmalarını daha zor hale getiriyor.

Microsoft’un hizmetini kullanan işletmeler, boşta olan istedikleri URL adreslerini siteleri için belirleyebilecek. Kolay ve sade bir arayüz üzerinden kullanıcılar sitelerinde düzenlemeyi yaptıktan sonra yayınla diyerek sitelerini aktif hale getirebiliyor. Web sitesi açma işlemini çok hızlı hale getiren Microsoft’un hizmetinin büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>