Microsoft Viva platformunu duyurdu

0

Microsoft Viva platformu

Uzaktan çalışma sürecini kolaylaştırmak isteyen Microsoft, Viva platformunu duyurdu. Microsoft Viva ile iletişimden eğitime kadar birçok detayı düşündü.

Microsoft Viva platformu özellikleri

Pandemi nedeniyle birçok şirkette uzaktan çalışma sistemine geçilmişti. Zoom platformu bu dönemin parlayan yıldızı olurken, Google ve Microsoft da birçok iyileştirmeler yaptı.

Microsoft, Teams ile uzaktan çalışmayı kolaylaştırırken yenilikçi çözümler de üretmeye devam ediyor. Bunun için Microsoft, yeni platformu Viva’yı duyurdu. Viva, Teams’ten farklı olarak kullanıcıların iletişimde kalmasından eğitim görmesine kadar birçok konuda kolaylık sağlıyor.

Şirketlerin ihtiyaçları aslında Viva ile tek bir platformda toplanmış diyebiliriz. Dört farklı modülü bulunan Viva; Connections, Insights, Learning, Topics ile şirket haberlerinde kurumsal paylaşımlara kadar birçok konuda da kolaylık sağlayacak.

Kısa vadede uzaktan çalışma modelinde çalışanlar için kolaylık sağlayacak Microsoft Viva,  şirketler fiziksel ofise geçtiklerinde de kullanılması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>