Microsoft Wunderlist tarih oluyor

0

Microsoft Wunderlist

Görev yönetimi uygulaması Microsoft Wunderlist tarih oluyor. Artık Wunderlist’e olan destek çekilecek ve uygulama tamamen ortadan kalkacak.

Microsoft Wunderlist için son günler

Görev yönetim uygulaması olarak hayatına başlayan Wunderlist, 2015 yılında Microsoft tarafından satın alınmıştı. Ancak Microsoft, Wunderlist ile beklediği başarıyı yakalayamadı. Her yıl indirme sayılarının düşmesinin ardından Microsoft, Wunderlist’ın fişinin çekeceğini açıkladı. 2020 yılı Mayıs ayında, uygulamaya verilen desteğe tamamen son verilecek.

Microsoft, artık daha popüler not uygulaması olan Microsoft To Do’ya odaklanacak.

Wunderlist için artık yeni kullanıcı hesabı açılmayacak. Ancak eski kullanıcılar kısa bir süre olsa da Wunderlist’i kullanmaya devam edebilecek. Ayrıca Wunderlist’teki kullanıcı verileri, otomatik olarak Microsoft To Do’ya aktarılacak.

Wunderlist tasarımcısı Christian Reber, uygulamanın sonlandırılması kararından dolayı üzgün olduğunu ve Microsoft onaylarsa kendisinin uygulamayı satın alabileceğini açıkladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>