Microsoft’tan VeriPark’a büyük onur

0

Asli+Derbent+OzkanBankacılık, sigorta ve emeklilik sektörlerine yönelik yazılım çözümleriyle Türkiye’de ve EMEA bölgesinde saygın bir yere sahip olan ve dünya finans devleri için hayata geçirdiği başarılı projelerle küresel pazarda dikkatleri üzerine çeken VeriPark, dünyanın önde gelen Microsoft tarafından Orta Doğu ve Afrika bölgesinin “Yılın İş Ortakları” ve “Yılın Microsoft Dynamics Bağımsız Yazılım Üreticisi” finalistlerinden biri olarak seçildi.

Microsoft ile gerçekleştirdikleri küresel işbirliğinin ödüllerle devam etmesinden dolayı duydukları mutluluğu ifade eden VeriPark Genel Müdürü Aslı Derbent Özkan, şunları söyledi: “VeriPark olarak böyle önemli iki ödülde finalist olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Microsoft Dynamics, müşteri yönetimi, satış, servis ve pazarlama alanında daha akıllı ve etkili çözümler ortaya koymak isteyen şirketler için müşteri deneyimini farklılaştıran ve sürekli geliştiren bir platform sağlıyor. Biz de Microsoft’un yazılım konusundaki uzmanlığını ve dünya genelindeki yaygın kullanıcı ağını sahip olduğumuz finans odaklı tecrübeyle bir araya getirerek, tüm dünyada kurumların verimliliğini artırma fırsatı yakaladık. Microsoft ile olan iş ortaklığımızın uzun yıllar boyunca bu şekilde başarılı ilerlemesini temenni ediyorum.”

VeriPark bu gurur verici ödüle, yenilikçi çözümleri geliştirme ve hayata geçirmede gösterdiği üstün başarı, Microsoft Dynamics dünyasında yarattığı yüksek katma değer, Microsoft Dynamics ürün ve servislerinde sahip olduğu teknolojik uzmanlık, sıradışı iş ve satış performansı, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamadaki istikrarı nedeniyle layık görüldü.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>