Miles&Smiles neden 2 gün çalışmayacak?

0

miles&smiles altyapısı

Türk Hava Yolları‘nın yolcu programı olan Miles&Smiles altyapısı yenileniyor. Sistemde yapılan çalışmalar nedeni ile üyelik hesaplarında ve çağrı merkezlerinde kesintiler olacak.

Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles altyapısı yenileniyor!

THY yolcu programı Miles&Smiles altyapısı bu hafta sonu yenilenecek. Miles&Smiles sistemlerin geliştirilip güncellemesi için yapılan çalışmalar sonucunda 17 ile 19 Kasım arasında belirli hizmetlerde erişim kısıtlanacak. Üyeliği olan kullanıcılar hesaplarına erişemeyecekler. Hesaplara olan erişim sıkıntılarının yanında satış ofisi, acente ve çağrı merkezlerine olan erişimler de kesintiye uğrayacaklar.

Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için ödül bileti düzenlemeupgrade, shopandmiles.com‘daki alışverişler ve benzeri işlemler 17 ile 19 Kasım tarihleri arasına gerçekleştirilemeyecek. Bu nedenle belirtilen işlemleri başka tarihlerde yapabileceğinizi belirtelim.

miles&smiles altyapısı

Yapacağınız işlemler varsa şimdiden halletmenizi öneririz. Aksi takdirde cumartesi gününden pazartesi gününe kadar işlemlerinizi ertelemek zorunda kalacaksınız.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>