Millenicom’a yeni genel müdür

0

Altenatif operatör Millenicom’un yeni genel müdürü belli oldu

 Alternatif telekom operatörü Millenicom’un yeni genel müdürü Aybars Karaatmaca oldu. 

Sektörde 20 yıllık deneyim sahibi

20 yılı aşkın kariyerinde birçok şirkete girişimcilik ve yatırım konularında liderlik yapan Karaatmaca, telekomünikasyon sektöründe önemli görevler üstlenmiş bir isim. 1991 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını Başkent Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamlayan Karaatmaca, eğitimine New York Üniversitesi’nde Pazarlama Programı ile devam etti. Harvard Business School’dan Liderlik Yönetimi ve Organizasyonel Değişim Sertifikası bulunan Karaatmaca, çalışma hayatına 1999 yılında atıldı. Kuzey Kıbrıs Turkcell’de CEO olarak görev yapan Karaatmaca, çeşitli şirketlerde de CEO danışmanlığı, bağımsız yönetim kurulu üyeliği, yatırım ortaklığı, start-up mentorluğu gibi roller üstlendi.

SOCAR çatısı altında faaliyet gösteriyor

240 bini aşkın müşterisine çeşitli telekom ve iletişim hizmetleri sunan Milleniciom; uygun fiyatlı internet hizmeti sunuyor. Millenicom’u Ocak ayında SOCAR’ın satın aldığını not edelim. 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>