Minima ve Inferrix IoT güvenliği için anlaşmaya vardı

0

IoT güvenliği

Blockchain ve IoT altyapısında yenilikçi şirketler olan Minima ve Inferrix, akıllı binalar ve akıllı şehirler için IoT bağlantısı ve varlık yönetimi alanında çığır açan bir yeniliğe öncülük etmek için güçlerini birleştirdi.

Ortaklıkları sayesinde, Minima’nın son teknoloji merkezi olmayan mobil yerel blok zinciri teknolojisi, potansiyel olarak Inferrix’in etkileyici IoT uç noktası ve yapay zeka ürünleri dizisiyle entegre edilecek. Bunlar, Ticari Gayrimenkulde Akıllı Bina ve Sürdürülebilirlik için özel olarak tasarlanmış kablosuz sensörleri, denetleyicileri ve akıllı ağ geçitlerini içeriyor.

İki şirket birlikte, IoT’ye yaklaşımında devrim yaratmayı ve daha bağlantılı, verimli ve akıllı bir geleceğin yolunu açmayı hedefliyor. Ortaklığın amacı, tüm sensörler arasında güvenli ve verimli iletişim ve hastaneler gibi görev açısından kritik verilerin korunmasını sağlayarak benzersiz IoT çözümlerinin geliştirilmesini keşfetmektir.

Hastane kampüsü operasyonlarına yenilikçi bir yaklaşımla başlayarak, sürekli blockchain güncellemelerini kullanarak doğru zamanda doğru yerde olduklarından emin olmak için hastane genelinde tıbbi ekipmanların izlenmesini keşfetmeye çalışıyorlar. Operasyonel optimizasyon için veri toplama ve mühendisliği iyileştirmek ve hastalar için en yüksek kalitede bakım sağlamak için hem aktif sağlık ekipmanı hem de pasif bina altyapısı dahil olmak üzere çeşitli varlıklar tarafından üretilen verileri onaylamayı planlıyorlar.

Ortaklık aynı zamanda park rezervasyon sistemi tarafından üretilen ve dağıtılan son teknoloji NFT’lerin yardımıyla park tahsisini optimize ederek ziyaretçi deneyimini geliştirmek için bir dizi yeni çözüm sunmayı planlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.