Mobil para İstanbul’a taşınıyor

0

Mobil ödeme konusunda uzmanlar, acil ödeme sorunlarını tartışmak üzere 18-20 Kasım tarihinde İstanbul’da Wyndham Grand Oteli’nde “Mobil Para ve Dijital Ödemeler Global 2014” etkinliğinde bir araya gelecek. Bu yıl sekizincisi gerçekleştirilecek olan etkinlik, sektördeki yenilikçi teknolojilerde ön sıralarda konumlandırılan Türkiye’de ilk defa düzenlenecek.

 Nakitsiz dünyanın yol haritası çıkarılacak

Bankalar, mobil ağ operatörlerinin temsilcileri, işadamlarının da aralarında bulunduğu 500’ten fazla küresel ödeme lideri, 19-20 Kasım tarihlerinde düzenlenecek konferansta bir araya gelerek bir ağ oluşturabilme ve kendilerini geliştirme fırsatı elde edecekler. Endüstri panelleri, en ileri teknoloji ile hazırlanmış sunumlar ve workshoplardan meydana gelecek olan etkinlik, nakitsiz bir dünyanın meydana getirilmesi için ödeme kanallarının piyasaya sürülmesi, ölçeklendirilmesi ve yol haritasının çıkartılmasına yönelik yöntemleri tartışmaya sunacak. Bu yıl ilk defa, konferans delegeleri canlı anketler ve kamuoyu yoklamaları aracılığıyla görüşlerini paylaşabilecek, tartışma forumları sayesinde etkinlik ile etkileşimde bulunabilecek ve tartışmalara yön verebilecekler.

Bunun yanı sıra etkinlikte, alanlarında lider konuma sahip geliştiriciler, yazılım ve güvenlik tedarikçileri dahil olmak üzere 40’dan fazla katılımcıyı bir araya getiren geniş kapsamlı bir sergi de yer alacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>