Modagram.com Trendyol’a Taşınıyor

0

Yeni sezon ürün satışları toplam satışlarının neredeyse yarısına ulaşan Trendyol, kardeş sitesi Modagram.com ürünlerini Eylül ayı itibariyle sadece kendi bünyesinde modaseverler ile buluşturacak. Dünyaca ünlü tasarımcılar ve en sevilen markaların yeni sezon koleksiyonlarına Trendyol.com web sitesi ve Trendyol mobil uygulamasından ulaşılabiliyor. Trendyol, kargoların müşterilere 48 saatte ulaşacağının da taahhüdünü sunuyor.

Trendyol kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu konuyla ilgili olarak, “Trendyol satışları bu sene 1 Milyar TL’ye ulaştı. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni sezon satışlarımıza başladık ve toplam satışlarımızın yüzde 45’ine ulaştık. Müşterilerimize daha fazla çeşitlilik ve kaliteli hizmet sunmak için Eylül itibariyle yeni sezon alışveriş sitemiz Modagram.com’u tamamen Trendyol’a taşıma kararı aldık. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri markaların koleksiyonlarına rahatlıkla ulaşabilecekler” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>