Modern kahramanlar ortaya çıkıyor!

2

Kısa bir süre önce uygulama marketlerinde yerini alan Givin, kullanılmayan eşyalarınızı satarak, sivil toplum kuruluşlarına destek olmanızı sağlıyor. Alışverişin en iyi hali sloganı ile yola çıkan uygulama, alışverişlerinize bambaşka bir bakış açısı veriyor.

Givin uygulaması nasıl çalışıyor?

Aslında Givin’i kullanmak ile diğer ikinci el alım-satım uygulamalarını kullanmanız arasında teknik olarak bir fark bulunmuyor. Givin’de de kullanmadığınız eşyalarınızı satışa çıkarıyor ve alıcılardan teklifleri bekliyorsunuz. Asıl fark ise ödeme noktasında ortaya çıkıyor. Satın alınan ürünün geliri sivil toplum kuruluşlarına bağışlanırken, elinizdeki kullanmadığınız eşyaları en iyi şekilde değerlendirmiş oluyorsunuz.

Elbette Givin bu kadar basit bir uygulama değil. İsterseniz Givin hakkında detaylı bilgiyi, platformun kurucusu Başak Süer‘den dinleyelim. İyi seyirler.

https://youtu.be/FUVtuwGTWMg

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>