Moka Ödeme Teknolojileri neler sunuyor?

1

Moka Ödeme Teknolojileri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte finansal  her şey elektronik ortamlarda gerçekleştiriliyor. Finans teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmalardan biri de Moka.

2014 yılında kurulan ve BDDK lisanslı bir ödeme teknolojileri girişimi olan Moka, birçok alanda sağladığı FinTech çözümleriyle dikkat çekiyor. Moka, Türkiye ve yakın coğrafya üzerinde finansal teknolojiler alanında müşterilerine en son yenilikleri sunmayı amaçlıyor. Hızlı ve rekabetçi hizmetler sunma hedefinde olan Moka, ödeme aracılığını mobil teknolojilere entegre ediyor.

Moka Genel Müdürü  ile ödeme teknolojilerini konuştuk

Moka, sanal ve fiziki POS çözümleri, mobil ödeme uygulamaları geliştirme ve fatura ödemelerine aracılık etme noktasında müşterilerine hizmet sağlıyor. Biz de şirketin Genel Müdürü A. Selim Güsar ile Moka’nın işleyişi hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. İyi seyirler.

YouTube video

Moka Ödeme Teknolojileri müşterilerine neler sunuyor?

Moka Ödeme Teknolojileri Genel Müdürü Selim Gülsar ile yaptığımız röportajda firmanın müşterilere neler sunduğunu ve ne gibi gelişmiş teknolojik çözümleri barındırdığını sorduk. 

Sanal ve fiziki POS cihazları ve bunun haricinde de mobil ödeme alanına giriş yapan firmalardan biri olduğunu hatırlatalım. Firmanın POS tarafındaki faaliyetleri ağırlıklı olarak B2B olarak gerçekleşiyor.

Bu girişimin avantajlarına değinecek olursak, işlemlerin hemen bir gün sonrasında hesaba geçmesinden dolayı daha çok KOBİ tarzındaki işletmeler hedef kitlesini oluşturuyor. Nakit akışı söz konusu olduğunda KOBİ’lerin ertesi gün ödeme almaları çok önemli.

Günümüz piyasasında nakit akışını sağlamanın ne kadar zor olduğunu düşünürsek, Moka Ödeme Teknolojileri bu konuda büyük bir işi daha başarmış oluyor. Moka, kullanılan ödeme teknolojilerinde akıllı telefon ve tabletlere ayrı bir önem veriyor. 

Yorumlar

  1. web projemizde moka ile entegrasyon yapıyoruz. gayet memnun edici performansı var. ayrıca komisyon oranı da oldukça düşük.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>