Mondelēz, GlassHouse Türkiye ile anlaştı

0

İki farklı yedekleme yazılımı kullanan ve yedeklerini teypte tutan Mondelēz, yedekleme ortamını basitleştirmek ve kritik verileri diske taşımak amacıyla çıktığı yolda GlassHouse Türkiye ile yürümeyi tercih etti. Mondelēz BT Ekibi, EMC’nin Networker ve DataDomain çözümlerini kullanarak yeni nesil tekilleştirme teknolojilerine geçiş yaptı.

Eski sistemde karmaşık ve yönetimi zor bir yedekleme altyapısına sahip olduklarını belirten Mondelēz Bilgi Teknolojileri Servisleri Yöneticisi Kaan Yüksek, süreçle ilgili şu bilgileri verdi:
“EMC ürünlerini, globalde kullanılmasının yanında alanının en iyisi olduğunu bildiğimiz için tercih ettik. Uzman bir ekibin desteğiyle bu yeniliği gerçekleştirmek ise bizim için çok önemliydi. GlassHouse Türkiye ekibinin ihtiyacımız olan her an ulaşılabilir olmasından, sorunumuza hızlı ve kesin çözümler sunmasından çok memnunuz.

Gerçekleştirdiğimiz bu projeyle yedekleme ve restore sürelerimiz kısaldığı gibi verilerimizi daha hızlı ve kolay erişilebilir bir ortama taşımış olduk. Kaliteli ürün ve uzman ekip desteği önemli bir ayrıcalık.”
Gerçekleştirdikleri projeler sonrasında aldıkları olumlu yorumların kendilerini motive ettiğini belirten GlassHouse Türkiye CEO’su Emre Pekar, müşteri memnuniyetinin en önemli öncelikleri olduğunu sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>