Mozilla yöneticisi kripto para sektörüne girdi!

0

Mozilla yöneticisi

Mozilla yöneticisi Denelle Dixon, kripto para sektörüne CEO olarak giriş yaptı. Denelle Dixon, Stellar Development Foundation’a CEO olarak geçiş yaptı.

Mozilla yöneticisi sektör değiştirdi

Kripto para piyasasının yükselen yıldızı Stellar, önemli bir transfer gerçekleştirdi. Mozilla bünyesinde yürüttüğü gizlilik odaklı çalışmalarıyla bilinen Denelle Dixon, Stellar Development Foundation’un yeni CEO’su oldu. Dixon konuyla ilgili yaptığı ilk açıklamada, kripto para piyasasındaki ilk rolü için heyecanlı olduğunu söyledi. Kendisinin yeni görevindeki ilk hedefini dört aşamayla anlattı; dinlenmek, öğrenmek, desteklemek ve yapmak.

Firmada daha önce CEO’luk görevini yürüten Jed McCaleb birim değiştirmeye karar vermiş ve daha çok ‘yaygınlaştırma’ için çalışacağını söylemişti.

Dixon’ın Stellar’a katılmasının ardından şirket bünesinde önemli gelişmeler de yaşandı. Son 1 ayda yüzde 30 büyüme gösteren Stellar, logosunu değiştirdi. Ayrıca en büyük kripto para borsası Coinbase’de listelenmeye başladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>