MSI CEO’su Charles Chiang hayatını kaybetti

0

MSI CEO’su Charles Chiang

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden MSI CEO’su Charles Chiang hayatını kaybetti. Charles Chiang, 7. kattan düşerek hayata veda etti.

MSI CEO’su Charles Chiang 7. kattan düştü

Bilgisayar donanımları konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan MSI’da geçtiğimiz yıl CEO’luk görevine Charles Chiang gelmişti. Ancak Charles Chiang, hiç beklenmedik bir kaza sonucu hayatını kaybetti.

Henüz 56 yaşında olan Charles Chiang, Tayvan’dan gelen haberlere göre merkez binasındaki 7. Kattan düşerek hayatını kaybetti. 8 Temmuz’da saat 14:00 sularında meydana gelen kazada, güvenlik görevlilerinin çığlık ve düşme seslerine koştuğu ancak Chiang’ı yerde yatarken buldukları belirtiliyor.

Chiang olaydan sonra direkt olarak hastaneye kaldırıldı ancak yine de kurtarılamadı. Yaklaşık 20 senedir MSI’da çeşitli pozisyonlarda çalışan ve geçen yıl CEO’luk görevine getirilen Chiang’ın ölüm nedeninin şu an için kaza olduğu konuşuluyor. Ancak Chiang’ın ölümü hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış durumda.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>