Musk, Putin’i Clubhouse’a davet etti

0

Putin Clubhouse

Elon Musk, Twitter’da yaptığı paylaşımla Putin’i Clubhouse’a davet etti. Musk, Putin ile Clubhouse’da sohbet etmek istediğini belirtti.

Musk Putin’le Clubhouse’da konuşmak istiyor

Dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla sık sık gündem oluyor. Bu açıklamalar Tesla ve SpaceX’in yanı sıra önemli isimlerle ilgili de olabiliyor.

Musk bu kez Rusya devle başkanı Putin ile ilgili attığı tweetle gündeme geldi. Musk, Putin’i Clubhouse’a davet etti ve orada kendisiyle sohbet etmek istediğini yazdı. Bu tweete henüz Putin tarafından bir karşılık verilmedi.

Ayrıca Putin’in Musk’ın attığı tweetten önce konuyla ilgili haberdar olup olmadığı da bilinmiyor.

Clubhouse’un popülerliği Elon Musk gibi önemli isimlerin de uygulamayı kullanmasıyla gün geçtikçe artıyor. Ayrıca siyasi isimlerin de platforma katılması ve yeni tartışma alanlarının çıkması, yeni nesil bir sosyal medya platformu olmasını daha güçlü hale getiriyor.

Putin’in Musk’ın davetine cevap verip vermeyeceğini hep birlikte göreceğiz. İkili bir araya gelirse, oldukça ilginç konular ortaya çıkabilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>