Mustafa Koç vefat etti, sosyal medya yıkıldı

0

koc

Türkiye bugüne üzücü bir haberle merhaba dedi. Sabah saatlerinde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un kalp krizi geçirdiği bilgisi ajanslara ulaştı.

Bu haberin hemen akabinde Koç’un hayatını kaybettiği dedikoduları ortaya atıldı. Koç Holding, Mustafa Koç’un hala hayatta olduğunu ve Beykoz Devlet Hastanesi’nden, Amerikan Hastanesi’ne nakil edildiğini açıkladı.

4 saatlik müdahale yeterli olmadı

Fakat Koç’un Amerikan Hastanesi’ne nakil edilmesinden kısa süre sonra acı gerçek de ortaya çıktı. Yapılan açıklamada Koç’un sabah saat 07:00sularında geçirdiği kalp krizi sonrasında, 4 saat süren yoğun çabalara karşın kurtarılamadığı ve hayata gözlerini yumduğu belirtildi.

Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından biri olan Mustafa Koç’un vefatı, sosyal medyada da odak konusu oldu. Birçok ünlü isim, Mustafa Koç’un vefatı üzerine baş sağlığı mesajı yayınladı.

İşte Koç’un ölümünün sosyal medyadaki yansıması.

https://twitter.com/Metin_Akpinarr/status/690118822255271937

 

Kaynak: ShiftDelete.Net

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>