Müşterinize buluttan erişin

0

Türkiye’de hayat sigorta satış süreçlerini ilk kez tablet üzerinden gerçekleştiren Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla teknoloji yatırımlarına önem veren bir marka olarak haklı bir üne sahip. Aegon geçtiğimiz günlerde bu yaklaşım doğrultusunda aktif satış ekipleri ve poliçe kabul departmanlarının doğru bilgiye daha çabuk erişimini desteklemek amacıyla Paritus Adres Doğrulama ve Geocoding Sistemi’ne yatırım yapmayı tercih etti.

Hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından olan Hollanda merkezli Aegon Grup, 200 yıla yakın süredir finans sektörü içerisinde faaliyet gösteriyor. Bugün ise Aegon, 20’ten fazla ülkede 40 milyonu aşkın müşterisinin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı olurken sektörün kurallarını değiştiren yenilikçi kimliği ile örnek oluşturuyor.

En yeni teknolojileri kullanarak üstün hizmet kalitesine odaklanan Aegon, kendi uygulamalarına entegre ettiği Paritus Akıllı Çözümleri ile direkt satış ekipleri ve poliçe kabul departmanlarının daha iyi hizmet verebilmesini hedefliyor. Paritus, Aegon satış temsilcilerinin hızlı bir şekilde ve genelde eksik ya da hatalı olarak tabletine girdiği adres bilgisini yaptığı yeni öneriler ile ve otomatik olarak düzeltilmesini sağlıyor.

Saniyede yüzlerce adres işleyebilen Paritus’un müşterileri, bu hizmete bulut üzerinden güvenli bir şekilde erişebildikleri gibi söz konusu uygulamayı kendi firmalarında (on-premise) platform bağımsız olarak da çalıştırabiliyor.

Müşteri adres verisine hızlı erişim ile müşteri memnuniyetinde artış sağlayan Paritus Akıllı Arama Çözümleri kurumlara ulaşılabilir ve sürekli güncellenen bir adres bankası sağlıyor. Ayrıca adres iyileştirme kültürünün kurum içinde yaygınlaşması ve kullanıcıların uygulamalar üzerinden doğru adrese erişim güvencesi çalışma ortamının da kalitesini artırıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>