Müzik ve videoyu senkronize eden girişim: Dynascore

0

Müzik ve video senkronizasyonu

Wonder Inventions isimli girişim, müzik ve videoyu senkronize eden yeni ürününü tanıttı. Yext kurucu ortağı Lerman, yeni ürünleri hakkında bilgi verdi.

Müzik ve videoyu senkronize eden ürün

Yext’in kurucu ortağı ve CEO’su Howard Lerman, Wonder Inventions adında yeni bir girişim kurmuştu. Bu girişimi ilk ürünü ile dikkatleri üstüne çekti.

Lerman, Dynascore’u genellikle stok müziğe dayanan ve sürekli artan video içeriği talebini çözmek için geliştirdiklerini söyledi. Lerman, doğası gereği stok müziklerin belirli bir video veya belirli bir uzunluk için tasarlandığını belirtiyor. Bunun da bazı garip sorunlara yol açabildiğini veya yapımcıların videolarını müziğe uyacak şekilde düzenlemelerini gerektirdiğini vurguluyor.

Ancak Dynascore, mevcut bir müzik parçasını alıp herhangi bir uzunluktaki bir videoya uyarlayabiliyor. Geçişleri, duraklamaları ve bitişi istenilen yere yerleştirebiliyor. Lerman, Dynascore’un bir şarkıyı incelediğini ve onu “morfon” isimli “müzikal anlamda mantıklı olan en küçük müzik birimi” olarak ayırdığını söylüyor. Dolayısıyla teknik özelliklere bağlı olarak, bu morfonları şirketin “müzik-evreni” olarak adlandırdığı şeyi en üst düzeye çıkaracak şekilde bir araya getirebiliyor. Ücretsiz bir denemenin ardından, Dynascore için fiyatlandırma aylık 19 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>