Müzik yayıncıları Afrika kıtasını hedef alıyor

0

Müzik yayıncıları Afrika

Müzik yayıncıları Afrika kıtasına yönelik çalışmaları ile genişlemek istiyor. Birçok yayıncı, Afrika ülkelerini hedef alıyor.

Müzik yayıncıları Afrika kıtası ile büyümek istiyor

Uluslararası alanda tanınan müzik yeteneği ve cep telefonlarının artan kullanımı ile Afrika, İsveçli müzik yayıncısı Spotify’ın erişimini bir milyar müşteriye genişletme planlarının merkezinde yer alıyor.

Nijerya’dan Burna Boy ve Güney Afrika’dan Black Coffee gibi Afrikalı sanatçılar dünya çapında yayınlanırken, kıta bariz bir seçim olarak görüldü. Afrika kıtası, şşirketin 85 yeni pazarının üçte birinden fazlasına ev sahipliği yapıyor.

Sorun, birçok insanın bir banka hesabından daha çok cep telefonuna sahip olması ihtimalinin bulunduğu bir kıtada, ödeme yönteminin belirlenmesi diyebiliriz. Bu nedenle Spotify’ın Afirka kıtasında ödeme yöntemlerine yenilikçi bir yaklaşım göstermesi gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>