National Geographic sanal gerçeklik serisi başlatacak

0

National Geographic sanal gerçeklik

National Geographic sanal gerçeklik serisi için YouTube ile iş birliği yapıyor. Dört bölümlük seri, yayıncılık sektörüne yeni bir akım getirecek.

National Geographic sanal gerçeklik teknolojisini kullanacak

National Geographic ve YouTube arasında yapılan iş birliği, belgesel yayıncılığını sanal gerçeklik ile buluşturuyor. Dört bölümlük üç seriden oluşacak iş birliği kapsamında Güney Afrika’daki keşif turu sanal gerçeklik ile sunulacak.

National Geographic Kıdemli Direktörü Jenna Pirog yaptığı açıklamada, etkileyici teknolojiyi etkileyici hikaye anlatımıyla buluşturacakları için heyecanlı olduklarını söyledi.

Her beş dakikalık bölüm, seyircileri Botswanan’daki aslanların, çitaların, vahşi köpeklerin ve yüzlerce kuş türünün yanı sıra en büyük fil popülasyonun hayatının içine çekecek. Sanal gerçeklik için yapılan içeriğin masaüstü ve mobil cihazlardan izlenebileceği belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>