NBA VR yayınlara ağırlık verilecek

0

Dünyanın en büyük basketbol organizasyonu NBA, sanal gerçeklik deneyimine daha fazla ilgi göstermeye başlayacak. NBA VR yayınlarının yeni sezonda daha fazla olacağı açıklandı.

nba vr

NBA VR yayınları daha sık olacak

NBA ve NextVR yeni sezondaki maçları sanal gerçeklik deneyimi ile yayınlayacak. Yeni sezonda NextVR uygulaması üzerinden 27 tane maç VR deneyimi ile canlı olarak yayınlanacak.  Geçtiğimiz yıl bu sayı 21 maçta kalmıştı. NBA liginin değeri ve sanal gerçeklik ile çekilen ilgi sayesinde VR teknolojisinin önemi de artmış durumda. 

Bitcoin ile çalışan mağaza (Vlog)

NextVR abonesi olup NBA League Pass üyeliğini tekil veya paket halinde alıp heyecan dolu basketbol maçlarını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.  Basketbol tutkunları tüm sezonu 200 dolar fiyatını ödeyerek veya maç başına 7 dolar ödeyerek VR deneyimi ile izleyebilecek. 

NextVR uygulaması, Samsung Gear VR ve Google Daydream ile uyumlu olarak çalışıyor. Maçlar 17 Ekim tarihinden itibaren Microsoft’un Windows Mixed Reality Viewer ile de izlenebilecek. VR olarak yayınlanacak ilk maç ise 21 Ekim tarihinde Houston Rockets ile Dallas Mavericks arasında gerçekleşecek. NBA VR yayınlarına ilginiz var ise bu link üzerinden VR olarak yayınlanacak tüm maçları görebilirsiniz.

Kaan ARLI

ShiftDeleteNet Teknoloji Editörü. Teknoloji dünyasının ortasında nefes alan bir editör...

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>