Nedir bu WordPress’in sırrı? – Güzel Hosting’e sorduk!

0

2008 yılında faaliyetlerine başlayan Güzel Hosting, bu yıl 13. yaşını kutluyor. ‘En uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunabilmek’ mottosunu benimseyen şirket, sektörü geliştirme vizyonunu da hizmetinin bir parçası haline getirmiş durumda.

Güzel Hosting 7/24 yanınızda

Güzel Hosting’e ulaşmak için: https://bit.ly/2U8Iqzu

Yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, hizmet kontrol mekanizmaları gibi yazılımları tekil müşterilerinin kullanımına sunan ve ShiftDelete.Net’in de hosting firması olan Güzel Hosting, sektöründeki diğer firmalara da örnek yazılım hizmeti sağlıyor. Ayrıca, Web Hosting hizmeti de tabii ki şirketin hizmetleri arasında yer alıyor. Güzel Hosting yazılım geliştirme konusunda önemli bir tecrübeye sahip. Bu tecrübeyi Web Hosting hizmetleriyle birleştiren şirket, böylece sadece kendisine özel sistemlerle hizmet veriyor.

Özellikle son dönemde WordPress web site altyapısı ile oluşturan sitelerin bir hayli fazla olduğunu, hatta yurt dışında kurulan büyük platformların altyapısının yine WordPress olduğunu aktaran Cihan Nimsi, altyapıdaki yavaşlık sorunlarının sistem içerisinde kullanılan işlemci-bellek ve sunucu-yazılım uyumundan kaynaklanabildiğini aktardı.

Burada Güzel Hosting‘in en güçlü yanının 365 gün 7/24 çalışma anlayışı ile faaliyet göstermesi olduğunu söyleyebiliriz. WordPress, sunucu, yazılım ve diğer sorunların anlık yaşanabildiği bir ortamda 7 gün 24 saat destek alabilmek son derece önemli.

Büyümesini sürdüren şirket, her geçen gün altyapısını da güçlendirmeye devam ediyor. Burada şirketin kazancının yüzde 95’ini yeni sunucu, donanım ve yazılım materyallerine yatırım yaparak kullandığını da belirtmekte fayda var.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>