Neşet Dereli, Turkcell’in yeni İletişim Direktörü oldu

0

Haziran ayının ortalarından Turkcell Grup Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılacağı açıklanan Engin Gedik‘in ardından, görevi devralacak isim sonunda belli oldu.

Turkcell’in yeni Kurumsal İletişim Direktörü Neşet Dereli oldu

2 yılı İletişim Direktörlüğü olmak üzere, 7 yıl boyunca Turkcell’de görev alan Engin Gedik, farklı iş fırsatlarına odaklanmak için Turkcell‘deki görevinden ayrılmıştı.

Onun yerine gelen isim ise daha önceleri Türk Havayolları Dijital İletişim Müdürlüğü de yapan Neşet Dereli oldu. 2004 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi‘nde öğretim görevlisi olan Dereli, THY’deki Dijital İletişim Müdürlüğü görevini ise 5  yıla yakın bir süre boyunca yürütmüştü. En son 2016 Kasım ayında Halkbank İletişim Müdürlüğü‘nü üstlenen Neşet Dereli’nin son durağı ise iletişim devi Turkcell oldu.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>