Nesnelerin İnterneti 2025’e kadar gelişecek

0

2014 üzerine yapılan bir araştırmaya iştirak eden katılımcıların büyük bir çoğunluğu gömülü ve giyilebilir teknolojilerin geliştiğinde hem fikir. Katılımcılar, internet ağının ve internet ürünlerinin herkes için hızla geliştiğini de belirtti.

İnternet ürünleri ve giyilebilir teknolojilerin yaygınlaşmasının 2025 yılı için olumlu etkileri de olacak. Katılımcılar, fırsatlar ve zorlukların sonucu olarak neredeyse herkes için ve her yerde daha güçlü bağlantı olanağı sağlayacağını da belirttiler.

Gömülü cihazlar ve internet/bulut teknolojilerinin geçirdiği evrim milyonlarca cihaz tarafından kullanılıyor. Aksesuvarlar ve kullanılan internet ağı, 2025 yılında internet ürünlerinin herkes tarafından günlük hayatta kullanımını yaygınlaştıracak mı?  Bu gelişmelerin 2025 yılı için olumlu bir etkisi olacak mı? sorularına ise 1606 uzman yanıt verdi. Cevap verenler ise tercihlerini yüzde 83’ü evet yüzde 17’si ise hayır tarafında kullandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>