Techinside Google News
Techinside Google News

Nesnelerin interneti konusunda yeni ortaklık

CommVault, “Cisco Çözüm Ortaklığı” programında tercih edilen çözüm ortağı oldu.
- Advertisement -

Internet-of-Things1CommVault,  Cisco Çözüm Ortaklığı Programında artık Tercih Edilen Çözüm Ortağı olduğunu açıkladı.  Herşeyin İnterneti (IoE) insanları, süreçleri, verileri bir araya getirerek ağ bağlantılarının ilgililiğini daha iyi düzeye çıkarmaya devam ediyor. Cisco Çözüm Ortaklığı Programının bir üyesi olarak CommVault, IoE içinde değer kazanmak için ağın kapasitesini, performansını ve yönetimini daha iyi hale getirecek çözümleri hızla üretme ve konuşlandırma gücüne sahip.

CommVault riskleri azaltan, verimliliği artıran ve yeni iş modellerini yetkinleştiren veri koruma ve yönetim çözümleri tasarlıyor. CommVault’un en son ortaklığı, bulut hizmeti sağlayıcılarının ve işletmelerin Hizmet Olarak Yedeklemenin (Backup-as-a-Service – BaaS) referans mimarisi olan Cisco Doğrulanmış Tasarımına (Cisco Validated Design- CVD) erişimi mümkün kılıyor. Kamuya açık/barındırılan (hosted), melez ve özel bulut ortamları için ortak geliştirilen ve test edilen BaaS mimarisi, organizasyonların pazara çıkarma süresini hızlandırmalarını ve hızla evrilen rekabetçi piyasada yeni iş fırsatları kovalamalarını sağlıyor.

Logicalis veri merkezi çözümleri Başkan Yardımcısı Bob Hankins,“Yedekleme ve kurtarma, müşterilerimizin bulutun avantajlarından yararlanmaları adına kritik öneme sahip  ve bu çözümlerin ilgili pazarlarda sektör lideri Cisco ve CommVault tarafından ortaklaşa test edilmesi ve doğrulanması bulut ve yönetilen hizmet portföyümüzü daha da güçlendiriyor” diyor. Hankins, dünyanın önde gelen Cisco entegrasyon kuruluşlarından birisi ve uzun soluklu Cisco Gold Ortağı olarak, Cisco’nun teknoloji ortaklık ekosistemininin sunduğu yeni tekliflerle ciddi şekilde ilgilendiklerini sözlerine ekliyor.

Cisco Çözüm Ortağı Programında Tercih Edilen Çözüm Ortağı olarak seçilmiş olmaktan heyecan duyduklarını dile getiren CommVault Dünya İttifakları Başkan Yardımcısı Brian Allison, “Cisco ve CommVault, ortaklarımızla beraber farklılaştırılmış çözümler hazırlayacak ve BaaS başta olmak üzere müşterilerimize inandırıcı iş kazanımları sunacak. Cisco’nun Birleştirilmiş Bilgisayar Sistemleri altyapısına ve CommVault BaaS CVD’ye ait sertifikasyonumuz, veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerimizin  müşterilerimiz ve ortaklarımızın bizden ve Cisco’dan beklediği kalitede test edilerek çalıştığını doğrulayan güçlü bir gösterge” diyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir