Netaş iletişim ajansını yeniledi

0

Türkiye’nin ve bölgenin sistem entegratörü vizyonuyla çalışan eden Netaş, 160’tan fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor ve üst üste 5 yıldır Türkiye’nin “Yazılım İhracatı Şampiyonu” olma başarısını elinde tutuyor. 2015 yılında Türkiye’de “Yılın Sistem Entegratörü”, “Yılın Sistem Entegratörü – Yazılım”, “Yılın Sistem Entegratörü –Donanım”, “Yılın Ağ Donanımı” ve “Yılın Kurulum Bakım Destek Hizmetleri” kategorilerinde Türkiye’nin lider kurumu oldu. Şirket, son 10 yılda 10 kat büyüme göstererek satış gelirlerini 1 milyar TL’nin üzerine çıkarttı ve 2014 yılına göre 2015 satış gelirlerini TL bazında yüzde 36 artırırken ihracatta yine TL bazında yüzde 22 büyüme kaydetti.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne ve modernizasyonuna katkı sağlayan Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip yeni nesil ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor ve aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir role sahip. Netaş tüm iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR üzerinden gerçekleştirecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>