Netflix çevrimiçi platform oluşturmaya hazırlanıyor

0

Netflix çevrimiçi platform

N-Plus ismiyle Netflix çevrimiçi platform oluşturmaya hazırlanıyor. Bu platformun, orijinal içeriği güçlendireceği belirtiliyor.

Netflix çevrimiçi platform ile güçlenecek

Yayın alanı her yıl daha rekabetçi hale gelirken, Netflix orijinal içeriğinin gücünü ön plana çıkartmaya çalışıyor. Hatta son olarak bu konuda N-Plus isimli bir platform kurulması gündeme geldi.

N-Plus’ın, Netflix programları hakkında daha fazla bilgi edinilebilecek ve onlarla ilgili her şeyin öğrenilebileceği bir platform olması hedefleniyor. Abonelerine daha fazla ayrıcalık sunmak isteyen Netflix videolar, podcastler ve çeşitli oynatma listeleriyle kullanıcılarının yanında yer almak istiyor.

Sunulacak ekstra yeni içeriklerle kullanıcılar kendilerine yeni listeler oluşturabilecek. Ayrıca yapım müzikleri dair tüm içeriklerin bu platformda yer alması, kullanıcıların bölünmesinin de önüne geçecek.

En önemlisi ise Netflix, N-Plus için abonelerinden ücret talep etmeyecek. Bu sayede Disney Plus ve Amazon Prime gibi rakiplerin sunduğu hizmetin bir adım ötesine geçilmesi hedefleniyor. N-Plus ile ilgili detayların önümüzdeki süreçte netleşmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>