Netflix Steven Spielberg ile anlaştı

0

Netflix TikTok

Sinema salonlarını tarihe gömen ve film/dizi yayıncılığında dijital çağı açan Netflix, orijinal Netflix içeriklerinin yeterince kaliteli/özenli olmaması nedeniyle ağır eleştiriler alıyordu.

Aboneler daha güzel filmler istiyor

Netflix her ne kadar içerik üretmek için milyarlarca dolarlık bütçe ayırdığını ilan etse de hazırlanan içeriklerde produksiyon maliyetlerini kısmak için yapılan pek çok zorlama detay profesyonel gözlerden kaçamıyordu.

Ancak, pazara giren rakiplerle beraber Netflix de artık çok ses getirecek yapımlar üretmek zorunda olduğunu kabul etmişe benziyor. Şirket, ünlü sinema yönetmeni Steven Spielberg’ün yapım şirketi Amblin ile, her yıl birden çok film yapmak üzere anlaştığını duyurdu.

Spielberg’ün bu filmleri bizzat yönetip yönetmeyeceği henüz bilinmiyor ancak en azından filmlerin kalite standardını yakından takip edeceğini tahmin etmek zor değil.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>