Netflix’in beklenen filmi The Irishman’in resmî fragmanı paylaşıldı

0

Film, ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası ABD’de organize suç dünyasını anlatıyor

Usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getiren Martin Scorsese imzalı The Irishman, 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası ABD’de organize suç dünyasını anlatıyor. ABD tarihinin aydınlatılmamış en büyük gizemlerinden efsanevî sendika lideri Jimmy Hoffa’nın kayboluşunu konu alan film, organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

27 Kasım’da seyirciyle buluşacak

Senaryosunu Steven Zaillian’ın kaleme aldığı The Irishman 27 Kasım’da Netflix’te seyirciyle buluşacak. Filmin toplam maliyeti için Wall Street Journal gazetesi 173 milyon dolardan bahsederken, farklı kaynaklar 200 milyon dolarlık bir rakam öne sürüyor.

Filmin fragmanını aşağıda seyredebilirsiniz:

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>