Netis’ten fiber destekli modem/router

0

Hem ADSL, hem kablo, hem de fiber internet bağlantısına sahip olanlar bu ürünü kullanabiliyor ve bağlantı tipi değiştiğinde modem değiştirmek gerekmiyor.

Netis ağ ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, VDSL (fiber) destekli yeni modem/router’ı yakında satışa sunuyor.

Netis WF4422 model modem/router, geriye dönük olarak ADSL2 ve ADSL desteği de sağlıyor. Bu sayede her tip internet bağlantısına sahip olanlar ürünü kullanabiliyor.

VDSL2 destekli olan Netis WF4422, 300Mbps kablosuz hıza sahip. Hem kablolu hem kablosuz bağlantıyı destekleyen

modem/router, online oyun, HD video, web’de sörf gibi her türlü uygulama için güvenilir bir bağlantı sunuyor.

Kullanıcıların tüm gereksinimlerine uygun olan WF4422, hem VDSL hem ADSL desteği sayesinde bağlantı tipi değiştiğinde de kullanılabiliyor. Bu sayede örneğin ADSL’den fiber bağlantıya geçildiğinde kullanıcıları yeni modem yatırımı yapma maliyetinden kurtaran bir çözüm sunuyor.

IPTV desteği Netis WF4422 modem/router’a, üzerindeki LAN girişleri sayesinde IPTV set üstü kutusu bağlanabiliyor. IPTV deneyimi için de destek sunuyor. Ayrıca değiştirilebilir LAN4/WAN girişi olan ürün kablo ya da fiber bağlantı seçeneği oluşturuyor. Gelecek nesil IP standardı olan IPv6 desteği de bulunan ürün 77 USD+ KDV fiyatla satışa sunulacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>