Techinside Google News
Techinside Google News

NFT piyasası toparlanma gösteriyor

NFT pazarı yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Dapp Industry Report: Ocak 2023'e göre, Ocak ayı geçen yılın Haziran ayından bu yana en yüksek hacimleri elde ederken, işlem hacimleri iki aydır aralıksız arttı.

NFT pazarı yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Dapp Industry Report: Ocak 2023’e göre, Ocak ayı geçen yılın Haziran ayından bu yana en yüksek hacimleri elde ederken, işlem hacimleri iki aydır aralıksız arttı.

Ocak ayındaki büyüme, son birkaç aydaki trendden keskin bir farkı işaret etti. Ekim ayında ticaret hacimleri 662 milyon dolara kadar düştü. Ancak rapora göre, piyasa Kasım ayında düşüş eğilimini durdurarak 662 milyon dolarda kaldı.

Hacimler daha sonra Aralık ayında toparlanarak 683 milyon dolara yükseldi ve Ocak ayında bu tutardan yüzde 38.5 artışla 946 milyon dolara yükseldi. CryptoSlam’in verilerine göre, bir dizi blok zinciri tüccarların NFT’leri alıp satmasına izin veriyor, ancak Ethereum tüm zamanların satışlarında 36 milyar doları aşan lider konumunu korudu. Karşılaştırıldığında, toplamda NFT satış hacmine göre ikinci ve üçüncü en büyük blok zincirleri olan Ronin ve Solana, sırasıyla yaklaşık 4.2 milyar dolar ve 3.7 milyar dolara sahipti.

Ocak, sırasıyla 659 milyon dolar ve 85 milyon dolarlık işlem hacmi gören Ethereum ve Solana için güçlüydü.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir