NGN, Avrupa’da ilk 10’a girdi

0

CIO Applications Europe dergisi teknoloji dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu takip sonucunda en iyi yönetilen 10 hizmetler şirketini belirleyen dergi, ülkemizden de bir şirkete yer verdi. NGN de bu listedeki yerini aldı. 

NGN en iyi yönetilen hizmetler şirketi listesine girdi

Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan sistem ve bulut entegratörü NGN, aynı zamanda sunduğu Yönetilen Hizmetleri ile de öne çıkıyor.

NGN’in müşterilerine sunduğu geniş kapsamlı Yönetilen Hizmetleri; donanım bakımı ve yönetimi, altyapı ve bulut, ağ ve güvenlik hizmetleri, yedekleme, olağanüstü durum kurtarma ve işletim sistemi yönetimi gibi konuları içeriyor.

CIO Applications Europe dergisine bir açıklama yapan NGN Genel Müdür Yardımcısı Sinem Edil, “Yönetilen Hizmetler sağlayıcısı olarak, farklı hizmet alternatifleri sunan bir şirketiz. Şirketlerin altyapılarının belirli bölümleri için seçilmiş BT yönetiminden, tamamen dış kaynaklı bilişim destek hizmetlerimize; aynı zamanda geleneksel yapılı BT desteğine kadar, şirketlerin her ihtiyacını karşılayacak hizmetleri sağlıyoruz. BT ortamının tümünü tam olarak bilen bir kaynak bulmak neredeyse imkansız iken biz deneyimli ve geniş bilgi birikime sahip ekibimizle buna da çözüm getiriyoruz. NGN, ‘kurumlardaki açıkları kapatan’ Yönetilen Hizmetleri ve BT ekibi ile, mesai saatleri dışında da şirketlerin ihtiyaç duyduğu en yakın takipçisi ve yardımcısı olur. Ayrıca şirketin en önemli iş uygulamalarının 7/24 izlenmesini ve bakım desteğini sağlarken; Yönetilen Hizmetleri ile de iş-yaşam dengesini korur.” dedi.

Bulut ve Yönetilen Hizmetler sağlayıcısı kimliğini bir araya getiren şirket, müşterilerine teknoloji çözümleri sunuyor. Müşterilerinin kendi ekosistemlerinde iş verimliliklerini artırmalarına ve ürün ve hizmet maliyetlerini düşünmelerine yardımcı oluyor. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>