Night Life Crypto NFT satışı yapacak

0

Night Life Crypto NFT

Night Life Crypto NFT satışı yapan şirketler arasına katılıyor. Bunun için Night Life Crypto, Polygon ile entegrasyon kurmaya hazırlanıyor.

Night Life Crypto NFT satışı için çalışacak

Night Life Crypto (NLIFE), Ethereum uyumlu blockchain ağlarını birbirine bağlayan en büyük protokol olan Polygon ile entegrasyonunu duyurdu. Night Life Crypto, ilk entegrasyon NFT serisini başlatmak için Polygon’un zincirini kullanacak.

Bu entegrasyon için Night Life Crypto, daha önce hiç görülmemiş Polygon markalı bir araba olan Matic GT’yi tanıtıyor. Bu araba, oyuncuların kullanabileceği bir NFT olarak satın alınabiliyor. Özel ön ve arka tamponlar, spoyler, boya, yan etekler, jantlar ve plaka NFT’leri de satın alınabilir ve oyun içinde arabalarına takılabiliyor.

Bu entegrasyon, Night Life Crypto’yu en iyi blockchain oyun platformlarından biri haline getirecek ve aynı zamanda 2021’in sonundan önce Night Life Drifting’in gelecek sürümünde oyun içi grafikleri ve özelleştirme seviyesini gösterecek olanlardan ilkini temsil edecek.

Night Life Drifting, kullanıcıların neo-Tokyo şehrinde diğer oyuncularla yarıştığı, performans NFT’leri, $NLIFE jetonları ve oyun içi araçlarını yükseltmek için görsel modifikasyon NFT’leri kazanmak için sokaklarda sürüklendiği bir aksiyon/arcade oyunu olarak dikkat çekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>